Emisja głosu to nie tylko wprawki na głos, to cała postawa życiowa. Żeby być dobrym wokalistą nie wystarczy tylko umieć ładnie śpiewać, trzeba wiedzieć jak pokonać tremę, przekazać emocje, jak wyjść do ludzi żeby odebrali nasz przekaz. Dlatego też nasze lekcje śpiewu prowadzimy w przyjacielskiej atmosferze, a uczniom przekazujemy nie tylko suchą technikę ale także umiejętności radzenia sobie ze wszystkimi aspektami pracy na scenie. W tym celu organizujemy koncerty uczniów, które pomagają nabrać obycia scenicznego oraz pozwalają na oswojenie się z tremą.

Uczymy pełnego spektrum śpiewu rozrywkowego, od disco-polo poprzez pop do metalu- styl jaki wybierzesz zależy tylko od Ciebie, bo dla nas nie jest ważne co śpiewasz tylko jak to robisz, żebyś mógł/mogła swojego głosu używać zdrowo do późnej starości.

Dobra emisja głosu daje nam swobodę mówienia, sprawia, że głos się nie męczy i możemy w pełni czerpać przyjemność z posługiwania się nim. Ludzie chętniej nas słuchają kiedy używamy głosu z lekkością - niezależnie czy w mowie czy w śpiewie.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do profesjonalistów, zapraszamy też osoby które dopiero zaczynają swoją przygodę ze śpiewem. Przygotowujemy także do egzaminów do szkoły teatralnej oraz programów typu talent show. Poprawnej emisji głosu uczmy także osoby na co dzień pracujące głosem czyli nauczycieli, lektorów, aktorów.

Przyjdź do nas i niech Twój głos pracuje na Ciebie.

3.12.2009 (czwartek) godzina 20.30
Skład Butelek ul. 11 Listopada 22

Już w najbliższy czwartek, 3go grudnia zapraszamy na mały, kameralny koncert poświęcony pamięci Jeffa Buckley’a. Wystąpią między innymi Agata Konador oraz Agnieszka „Nitella” Nitka.

Wstęp wolny.

7.11.2009 (Sobota) godzina 18.00
Dom Kultury „Zacisze” ul. Blokowa 1

Kochani!
Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Was na koncert naszych uczniów! W tej edycji wystąpią:
Dominika Matusiak
Dorota Semeniuk
Grażyna „Gaja” Grochocka
Kasia Madeja
Monika „Nika” Muchyńska
Marcin „Koci” Kociński

Do zobaczenia!

Mieliśmy zaszczyt zaprosić was na kolejne wydanie koncertu uczniów pod tytułem „Jeszcze nieznani”. Koncert odbył się w niedzielę 22 lutego o godzinie 18 w Domu Kultury Zacisze przy ulicy Blokowej 1.

Dobra frekwencja i miły nastrój przełamały początkową tremę i pozwoliły w całej okazałości pokazać nasze możliwości.

Więcej tutaj »