Emisja głosu to nie tylko wprawki na głos, to cała postawa życiowa. Żeby być dobrym wokalistą nie wystarczy tylko umieć ładnie śpiewać, trzeba wiedzieć jak pokonać tremę, przekazać emocje, jak wyjść do ludzi żeby odebrali nasz przekaz. Dlatego też nasze lekcje śpiewu prowadzimy w przyjacielskiej atmosferze, a uczniom przekazujemy nie tylko suchą technikę ale także umiejętności radzenia sobie ze wszystkimi aspektami pracy na scenie. W tym celu organizujemy koncerty uczniów, które pomagają nabrać obycia scenicznego oraz pozwalają na oswojenie się z tremą.

Uczymy pełnego spektrum śpiewu rozrywkowego, od disco-polo poprzez pop do metalu- styl jaki wybierzesz zależy tylko od Ciebie, bo dla nas nie jest ważne co śpiewasz tylko jak to robisz, żebyś mógł/mogła swojego głosu używać zdrowo do późnej starości.

Dobra emisja głosu daje nam swobodę mówienia, sprawia, że głos się nie męczy i możemy w pełni czerpać przyjemność z posługiwania się nim. Ludzie chętniej nas słuchają kiedy używamy głosu z lekkością - niezależnie czy w mowie czy w śpiewie.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do profesjonalistów, zapraszamy też osoby które dopiero zaczynają swoją przygodę ze śpiewem. Przygotowujemy także do egzaminów do szkoły teatralnej oraz programów typu talent show. Poprawnej emisji głosu uczmy także osoby na co dzień pracujące głosem czyli nauczycieli, lektorów, aktorów.

Przyjdź do nas i niech Twój głos pracuje na Ciebie.

Do Świąt zostało tylko 6 dni… Jak u Was z zaopatrzeniem w prezenty dla rodziny i znajomych ? Mamy jeszcze kilka specjalnych świątecznych voucherow na lekcje spiewu i emisji glosu. Wartościowy i oryginalny prezent dla kazdego.

Voucher na zajecia 2×45 minut 180 zl
Voucher na zajecia 4×45 minut 360 zl.
A termin zajęć ustalamy telefoniczne.
Wszelkie informacje i pytania pod numerem 515822974

Tradycją już się stało, że co roku spotykamy się na kolędowanie. Zapraszamy wszystkich serdecznie, czy umiecie śpiewać czy też nie.

Zbieramy się o 17.30 żeby od 18 przez godzinę poczuć moc.

Przybywajcie!!!

https://www.facebook.com/events/177046216368087/

Piątek 22 grudnia w godzinach 17:30 – 19:00

Szkoła Śpiewu i Emisji Głosu Konador
Bracka 3/2b, 00-501 Śródmieście (Warszawa)