Emisja głosu to nie tylko wprawki na głos, to cała postawa życiowa. Żeby być dobrym wokalistą nie wystarczy tylko umieć ładnie śpiewać, trzeba wiedzieć jak pokonać tremę, przekazać emocje, jak wyjść do ludzi żeby odebrali nasz przekaz. Dlatego też nasze lekcje śpiewu prowadzimy w przyjacielskiej atmosferze, a uczniom przekazujemy nie tylko suchą technikę ale także umiejętności radzenia sobie ze wszystkimi aspektami pracy na scenie. W tym celu organizujemy koncerty uczniów, które pomagają nabrać obycia scenicznego oraz pozwalają na oswojenie się z tremą.

Uczymy pełnego spektrum śpiewu rozrywkowego, od disco-polo poprzez pop do metalu- styl jaki wybierzesz zależy tylko od Ciebie, bo dla nas nie jest ważne co śpiewasz tylko jak to robisz, żebyś mógł/mogła swojego głosu używać zdrowo do późnej starości.

Dobra emisja głosu daje nam swobodę mówienia, sprawia, że głos się nie męczy i możemy w pełni czerpać przyjemność z posługiwania się nim. Ludzie chętniej nas słuchają kiedy używamy głosu z lekkością - niezależnie czy w mowie czy w śpiewie.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do profesjonalistów, zapraszamy też osoby które dopiero zaczynają swoją przygodę ze śpiewem. Przygotowujemy także do egzaminów do szkoły teatralnej oraz programów typu talent show. Poprawnej emisji głosu uczmy także osoby na co dzień pracujące głosem czyli nauczycieli, lektorów, aktorów.

Przyjdź do nas i niech Twój głos pracuje na Ciebie.

Serdecznie zapraszamy na dwudniowe warsztaty wokalne, które odbędą się w siedzibie naszej szkoły w dniach 24.02 (sobota) oraz 25.02 (niedziela)

W programie zajęć:

SOBOTA:  11:00-15:30
-relaksacja, sposoby na tremę
-skąd się bierze głos?
-jak pomóc głosowi?
-zabawa rejestrami
-praca z dźwiękiem
-technika LAX VOX

NIEDZIELA:  11:00-15:30
-praca nad piosenką
-praca nad tekstem
-wybrane zagadnienia z prawa autorskiego
-autopromocja w sieci

KOSZT:
jeden dzień / 350 zł
dwa dni / 600 zł
Promocja do 7.02 koszt: 300 / 550 zł

*poczęstunek w cenie

**możliwość wykupienia konsultacji indywidualnych
koszt 90 zł / 45 minut

ZAPISY: 515 822 974
biuro@emisjaglosu.pl

Informacje o kadrze:

Agata Konador –
właściciel i nauczyciel w warszawskiej Szkole Śpiewu i Emisji Głosu KONADOR. Zajmuje się nauczaniem śpiewu rozrywkowego oraz emisji głosu u wokalistów, aktorów i lektorów. Prowadzi warsztaty wokalne dla różnych instytucji, i współpracuje między innymi ze Studiem Piosenki „Cytryna”, Ośrodkiem Praktyk Teatralnych Gardzienice, Studiem Teatralnym, radiem nago.fm czy warszawską Stodołą.

Kalina Jarecka –
Psycholog, certyfikat Multi-Level Coaching (MLC) oraz PraktyK i Mistrz NLP, psychoterapeuta w trakcie procesu certyfikacji (Terapia Neurolingwistyczna – NLP, Terapia Poznawczo-Behawioralna – CBT, Terapia Schematu).

Radek Chwieralski –
gitarzysta, kompozytor muzyczny, aranżer i producent muzyczny.
Współpracował z czołówką polskiej sceny muzycznej,

Aleksandra Kalczyńska –
absolwentka warszawskiej Akademii Teatralnejim. A. Zelwerowicza oraz wokalistka i autorka tekstów piosenek. Na scenie i w studio od 12 lat.

Karolina Kiesner – Absolwentka muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim. Specjalistka i szkoleniowiec z promocji marek oraz artystów w social mediach. Współpracuje z wydawcami muzycznymi, jej firma zajmuje się promocją artystów
eurowizyjnych, twórców niezależnych oraz popularnych influencerów – youtuberów i blogerów.

Zbyszek Grochowski –
Specjalizuje się w bookingu koncertowym, prawie autorskim i organizacji promocji w mediach tradycyjnych. Ponadto absolwent muzykologii na Uniwersytecie Warszawskim, swoje doświadczenie muzyczne rozwijał zagranicą, m.in. w szkole muzycznej w Danii – w Ærøskøbing.