Emisja głosu to nie tylko wprawki na głos, to cała postawa życiowa. Żeby być dobrym wokalistą nie wystarczy tylko umieć ładnie śpiewać, trzeba wiedzieć jak pokonać tremę, przekazać emocje, jak wyjść do ludzi żeby odebrali nasz przekaz. Dlatego też nasze lekcje śpiewu prowadzimy w przyjacielskiej atmosferze, a uczniom przekazujemy nie tylko suchą technikę ale także umiejętności radzenia sobie ze wszystkimi aspektami pracy na scenie. W tym celu organizujemy koncerty uczniów, które pomagają nabrać obycia scenicznego oraz pozwalają na oswojenie się z tremą.

Uczymy pełnego spektrum śpiewu rozrywkowego, od disco-polo poprzez pop do metalu- styl jaki wybierzesz zależy tylko od Ciebie, bo dla nas nie jest ważne co śpiewasz tylko jak to robisz, żebyś mógł/mogła swojego głosu używać zdrowo do późnej starości.

Dobra emisja głosu daje nam swobodę mówienia, sprawia, że głos się nie męczy i możemy w pełni czerpać przyjemność z posługiwania się nim. Ludzie chętniej nas słuchają kiedy używamy głosu z lekkością - niezależnie czy w mowie czy w śpiewie.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do profesjonalistów, zapraszamy też osoby które dopiero zaczynają swoją przygodę ze śpiewem. Przygotowujemy także do egzaminów do szkoły teatralnej oraz programów typu talent show. Poprawnej emisji głosu uczmy także osoby na co dzień pracujące głosem czyli nauczycieli, lektorów, aktorów.

Przyjdź do nas i niech Twój głos pracuje na Ciebie.


*SĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA*

 • Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty na których nauczycie się ekstremalnych technik wokalnych takich jak screaming/growl czy distortion tzw „chrypka”.
 • Warsztaty odbędą się 10.11 o godzinie 15.00, jak zwykle w siedzibie naszej szkoły przy ul. Brackiej 3/2b/19 i jak zwykle w mega super przemiłej atmosferze!
 • Zajęcia poprowadzi Mateusz Sibila, znakomity trener ekstremalnych technik wokalnych współpracujący z Teatrem Polskim oraz aktywny wokalista. Prowadzi również kanał Sibila Extreme Vocal, na ktòrym dzieli się swoją wiedzą i technikami dotyczącymi samodoskonalenia swojego głosu.
 • Zapisy oraz wszelkie pytania pod numerem 515 822 974.
 • Cena warsztatów to inwestycja 250 zł, ale zapraszamy serdecznie do skorzystania z promocji – do 5 listopada koszt to 200 zł!!!
 • Dane do przelewu:
  97 2490 0005 0000 4500 6943 4724
  Agencja Artystyczna Konador
  ul. Malborska 6 m 227
  03-286 Warszawa

  Z dopiskiem „Warsztaty 10 listopada”

  PROSIMY NIE DOKONYWAĆ PRZELEWU BEZ UPRZEDNIEGO ZAPISANIA SIĘ NA LISTĘ.