Emisja głosu to nie tylko wprawki na głos, to cała postawa życiowa. Żeby być dobrym wokalistą nie wystarczy tylko umieć ładnie śpiewać, trzeba wiedzieć jak pokonać tremę, przekazać emocje, jak wyjść do ludzi żeby odebrali nasz przekaz. Dlatego też nasze lekcje śpiewu prowadzimy w przyjacielskiej atmosferze, a uczniom przekazujemy nie tylko suchą technikę ale także umiejętności radzenia sobie ze wszystkimi aspektami pracy na scenie. W tym celu organizujemy koncerty uczniów, które pomagają nabrać obycia scenicznego oraz pozwalają na oswojenie się z tremą.

Uczymy pełnego spektrum śpiewu rozrywkowego, od disco-polo poprzez pop do metalu- styl jaki wybierzesz zależy tylko od Ciebie, bo dla nas nie jest ważne co śpiewasz tylko jak to robisz, żebyś mógł/mogła swojego głosu używać zdrowo do późnej starości.

Dobra emisja głosu daje nam swobodę mówienia, sprawia, że głos się nie męczy i możemy w pełni czerpać przyjemność z posługiwania się nim. Ludzie chętniej nas słuchają kiedy używamy głosu z lekkością - niezależnie czy w mowie czy w śpiewie.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do profesjonalistów, zapraszamy też osoby które dopiero zaczynają swoją przygodę ze śpiewem. Przygotowujemy także do egzaminów do szkoły teatralnej oraz programów typu talent show. Poprawnej emisji głosu uczmy także osoby na co dzień pracujące głosem czyli nauczycieli, lektorów, aktorów.

Przyjdź do nas i niech Twój głos pracuje na Ciebie.

Zapraszamy Was na kolejną edycję warsztatów „Niech głos będzie z Tobą” organizowanych przez naszą szkołę. Warsztaty przeznaczone są dla osób kochających śpiewać i które swoją przygodę ze śpiewem dopiero rozpoczynają.

Podczas pięciogodzinnych warsztatów dowiecie się:

  • jak bezpiecznie używać głosu
  • o co chodzi z tym oddechem
  • co zrobić, aby głos był „ładny”
  • jak robić ćwiczenia
  • jak bawić się dźwiękami
  • jak pracować nad interpretacją piosenki
  • jak dbać o autopromocję w sieci

Sobota, 26 stycznia 2019 o 11:00 – 16:00

Kadra:
Agata Konador
Aleksandra Kalczyńska
Agnieszka Nitka
www.emisjaglosu.pl

Zapisy: 515 822 974
Koszt warsztatów: 200 zł

Dane do przelewu:
97 2490 0005 0000 4500 6943 4724
Agencja Artystyczna Konador
ul. Malborska 6 m 227
03-286 Warszawa
W tytule wpisujemy imię i nazwisko uczestnika z dopiskiem 26.01

PROSIMY O NIEDOKONYWANIE PRZELEWÓW BEZ UPRZEDNIEGO ZAPISANIA SIĘ NA LISTĘ UCZESTNIKÓW

Wydarzenie na FB