Emisja głosu to nie tylko wprawki na głos, to cała postawa życiowa. Żeby być dobrym wokalistą nie wystarczy tylko umieć ładnie śpiewać, trzeba wiedzieć jak pokonać tremę, przekazać emocje, jak wyjść do ludzi żeby odebrali nasz przekaz. Dlatego też nasze lekcje śpiewu prowadzimy w przyjacielskiej atmosferze, a uczniom przekazujemy nie tylko suchą technikę ale także umiejętności radzenia sobie ze wszystkimi aspektami pracy na scenie. W tym celu organizujemy koncerty uczniów, które pomagają nabrać obycia scenicznego oraz pozwalają na oswojenie się z tremą.

Uczymy pełnego spektrum śpiewu rozrywkowego, od disco-polo poprzez pop do metalu- styl jaki wybierzesz zależy tylko od Ciebie, bo dla nas nie jest ważne co śpiewasz tylko jak to robisz, żebyś mógł/mogła swojego głosu używać zdrowo do późnej starości.

Dobra emisja głosu daje nam swobodę mówienia, sprawia, że głos się nie męczy i możemy w pełni czerpać przyjemność z posługiwania się nim. Ludzie chętniej nas słuchają kiedy używamy głosu z lekkością - niezależnie czy w mowie czy w śpiewie.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do profesjonalistów, zapraszamy też osoby które dopiero zaczynają swoją przygodę ze śpiewem. Przygotowujemy także do egzaminów do szkoły teatralnej oraz programów typu talent show. Poprawnej emisji głosu uczmy także osoby na co dzień pracujące głosem czyli nauczycieli, lektorów, aktorów.

Przyjdź do nas i niech Twój głos pracuje na Ciebie.

Serdecznie zapraszamy na kolejne Warsztaty Śpiewu Alikwotowego i Gardłowego.

2 marca 2019 godz. 15:00 – 19:00

Śpiew zawsze łączył nas z naturą i ludźmi, a jego moc dotykała ciała i ducha. Warsztaty to okazja by poczuć jego wielką siłę, wzmocnić pewność siebie i asertywność. Wszystkie te pierwotne techniki śpiewu czekają byś je odkrył(a).

Wydobywanie dwóch, a nawet trzech dźwięków w tym samym czasie wzbogaca nasze słyszenie i czucie.
Z warsztatu może skorzystać każdy, bez względu na wiek, czy płeć. Twoje doświadczenie wokalne nie jest ważne. Jeśli umiesz mówić, nosisz najważniejszy składnik by zacząć przygodę. Podczas zajęć poznacie europejski śpiew alikwotowy, oraz techniki śpiewu gardłowego, których używają Inuici, Tuwińcy czy Mongołowie. Praca z oddechem, odnalezienie głębokiego relaksu i naśladowanie natury pomogą nam jeszcze mocniej uwolnić głos.

Warsztat zawiera:
– relaksację (budowanie autorytetu ciała),
– ćwiczenia rozgrzewające,
– śpiew naturalny (zawołania),
– śpiew alikwotowy (technika używana między innymi przez Davida Hykesa i Natashę Nikeprelevic),
– śpiew gardłowy (kargyraa, khorekteer, khoomei, sygyt),
– śpiew inuicki (eskimoski),
– fry-singing,
– mantrowanie alikwotowe.

Prowadzący:
Michał Esz Szerląg – śpiewak, multi-instrumentalista, nauczyciel.
Dwukrotny prelegent Międzynarodowych Seminariów Mix Singing (Współczesne Bel Canto). Od 10 lat prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Występował z zespołami: Angela Gaber Trio, Matragona, Wadada, Ziryab. Stworzył projekt Chadaanaa, w którym łączy głównie śpiew alikwotowy z instrumentami smyczkowymi. W projekcie można usłyszeć Sebastiana Wypycha (kontrabas), czy Marzenę Polowczyk (wiolonczela). Nagrał 9 albumów przy użyciu wyłącznie głosu. Dwa najnowsze projekty nad którymi pracuje to Shamani z Michaelem Jonesem i Do Boga z Katarzyną Brodą-Firlą. Pracuje z aktorami, zawodowymi śpiewakami, oraz osobami, które zaczynają wokalną podróż i pragną doświadczyć zupełnie nowej jakości w życiu poprzez śpiew.
_____________________________
Więcej o prowadzącym:
www.eszu.bandcamp.com
www.soundcloud.com/michalesz
www.youtube.com/user/mythroatsinging/videos

Ilość miejsc: 10

Zapisy: 515 822 974 – o miejscu decyduje wpłata na konto (po uprzednim zapisaniu się na listę)

Koszt: 280 zł (w przedpłacie do 20 lutego tylko 230 zł)

Dane do przelewu:
97 2490 0005 0000 4500 6943 4724
Agencja Artystyczna Konador
ul. Malborska 6 m 227
03-286 Warszawa
Tytułem: Warsztaty śpiewu gardłowego / imię i nazwisko

Zabierzcie ze sobą koc/karimatę oraz wodę niegazowaną.
Do wzięcia również lekcje indywidualne, w tej kwestii prosimy o kontakt bezpośrednio z Michałem: michal.eszu@gmail.com, tel. 8888 20 272