Emisja głosu to nie tylko wprawki na głos, to cała postawa życiowa. Żeby być dobrym wokalistą nie wystarczy tylko umieć ładnie śpiewać, trzeba wiedzieć jak pokonać tremę, przekazać emocje, jak wyjść do ludzi żeby odebrali nasz przekaz. Dlatego też nasze lekcje śpiewu prowadzimy w przyjacielskiej atmosferze, a uczniom przekazujemy nie tylko suchą technikę ale także umiejętności radzenia sobie ze wszystkimi aspektami pracy na scenie. W tym celu organizujemy koncerty uczniów, które pomagają nabrać obycia scenicznego oraz pozwalają na oswojenie się z tremą.

Uczymy pełnego spektrum śpiewu rozrywkowego, od disco-polo poprzez pop do metalu- styl jaki wybierzesz zależy tylko od Ciebie, bo dla nas nie jest ważne co śpiewasz tylko jak to robisz, żebyś mógł/mogła swojego głosu używać zdrowo do późnej starości.

Dobra emisja głosu daje nam swobodę mówienia, sprawia, że głos się nie męczy i możemy w pełni czerpać przyjemność z posługiwania się nim. Ludzie chętniej nas słuchają kiedy używamy głosu z lekkością - niezależnie czy w mowie czy w śpiewie.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do profesjonalistów, zapraszamy też osoby które dopiero zaczynają swoją przygodę ze śpiewem. Przygotowujemy także do egzaminów do szkoły teatralnej oraz programów typu talent show. Poprawnej emisji głosu uczmy także osoby na co dzień pracujące głosem czyli nauczycieli, lektorów, aktorów.

Przyjdź do nas i niech Twój głos pracuje na Ciebie.

🔸 Skorzystać może każdy, bez względu na wiek, czy płeć. Jeśli umiesz mówić, nosisz najważniejszy składnik by zacząć przygodę.

🔸 Podczas zajęć poznacie europejski śpiew alikwotowy, oraz techniki śpiewu gardłowego, których używają Inuici, Tuwińcy czy Mongołowie. Praca z oddechem, odnalezienie głębokiego relaksu i naśladowanie natury, pomogą nam jeszcze mocniej uwolnić głos.
Pierwotne techniki śpiewu, z różnych zakątków świata czekają na odkrycie.

📆 26.10.2019
⏰ 17.00-21.00
🏠 Ul. Bracka 3/19, 00-501 Warszawa
👤liczba miejsc ograniczona do 10 osób,  dlatego decyduje KONTAKT i WPŁATA na konto.
📞 515 822 974, FB
💎 Inwestycja: 220 zł (przy wpłacie do 20 października),
💎260 zł po ustalonym terminie.

🔔 UWAGA! PRZELEW PO ZAPISANIU SIĘ.
Dane do przelewu:
97 2490 0005 0000 4500 6943 4724
Agencja Artystyczna Konador
ul. Malborska 6 m 227, 03-286 Warszawa
Tytułem: Warsztaty śpiewu gardłowego / imię i nazwisko

Warsztat zawiera:
✅ relaksację (budowanie autorytetu ciała),
✅ ćwiczenia rozgrzewające,
✅ śpiew naturalny (zawołania),
✅ śpiew alikwotowy,
✅ śpiew gardłowy (kargyraa, khoomei, sygyt),
✅ śpiew inuicki (eskimoski),
✅ fry-singing,
✅ mantrowanie alikwotowe.

Link do wydarzenia

👤 Prowadzący:
Michał E-Shu Szerląg – nauczyciel, śpiewak, multi-instrumentalista.
Dwukrotny prelegent Międzynarodowych Seminariów Mix Singing (Współczesne Bel Canto). Od 10 lat prowadzi warsztaty w kraju i za granicą. Występował z zespołami: Angela Gaber Trio, Matragona, Wadada, Ziryab. Nagrał 9 albumów przy użyciu wyłącznie głosu. Dwa najnowsze projekty nad którymi pracuje to Shamani z Michaelem Jonesem i Do Boga z Katarzyną Brodą-Firlą. Pracuje z aktorami, zawodowymi śpiewakami, oraz osobami, które zaczynają wokalną podróż i pragną doświadczyć zupełnie nowej jakości w życiu poprzez śpiew.

Do wzięcia również lekcje indywidualne, kontakt bezpośrednio ze mną: michal.eszu@gmail.com, tel. 8888 20 272

📢 Więcej o prowadzącym:
www.eszu.bandcamp.com
www.soundcloud.com/michalesz
www.youtube.com/user/mythroatsinging/videos