Emisja głosu to nie tylko wprawki na głos, to cała postawa życiowa. Żeby być dobrym wokalistą nie wystarczy tylko umieć ładnie śpiewać, trzeba wiedzieć jak pokonać tremę, przekazać emocje, jak wyjść do ludzi żeby odebrali nasz przekaz. Dlatego też nasze lekcje śpiewu prowadzimy w przyjacielskiej atmosferze, a uczniom przekazujemy nie tylko suchą technikę ale także umiejętności radzenia sobie ze wszystkimi aspektami pracy na scenie. W tym celu organizujemy koncerty uczniów, które pomagają nabrać obycia scenicznego oraz pozwalają na oswojenie się z tremą.

Uczymy pełnego spektrum śpiewu rozrywkowego, od disco-polo poprzez pop do metalu- styl jaki wybierzesz zależy tylko od Ciebie, bo dla nas nie jest ważne co śpiewasz tylko jak to robisz, żebyś mógł/mogła swojego głosu używać zdrowo do późnej starości.

Dobra emisja głosu daje nam swobodę mówienia, sprawia, że głos się nie męczy i możemy w pełni czerpać przyjemność z posługiwania się nim. Ludzie chętniej nas słuchają kiedy używamy głosu z lekkością - niezależnie czy w mowie czy w śpiewie.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do profesjonalistów, zapraszamy też osoby które dopiero zaczynają swoją przygodę ze śpiewem. Przygotowujemy także do egzaminów do szkoły teatralnej oraz programów typu talent show. Poprawnej emisji głosu uczmy także osoby na co dzień pracujące głosem czyli nauczycieli, lektorów, aktorów.

Przyjdź do nas i niech Twój głos pracuje na Ciebie.

Warsztaty rytmiczne dla wokalistów? Ktoś pomyślał „Ale jak to? Po co?”?
Jeśli do tej pory uważaliście, że ćwiczenia rytmiczne i wiedza na ten temat to przestrzeń zarezerwowana dla perkusistów czy instrumentalistów to najwyższy czas dokonać rewolucji w tym myśleniu. Rytm to nie tylko perkusja, w wokalu też obowiązuje!
Można wiele rzeczy zrobić „na czuja”, ale z tym czujem różnie bywa. Czasem lepiej nie eksperymentować tylko po prostu poduczyć się zasad rytmiki.
Wokalista powinien wiedzieć kiedy „ma wejść”, musi odnajdywać się w takcie i umieć zaśpiewać nie tylko w metrum 4/4.

Bracka 3/19, 00-501 Warszawa
16.11.2019
10.00-14.00
inwestycja 300 zł
do 31 października promocja 250 zł!!!
☎️ 515 822 974 lub przez Fb.

link do wydarzenia
PLAN WARSZTATÓW
1. Co to jest rytm?
Teoria przykłady i ćwiczenia
2. Rytmika wokalu w wybranych utworach
Omówienie zagadnienia
3. Zapis nutowy rytmu – ćwiczenia
4. Tworzenie własnych rytmów
5. Pytania uczestników.

Prowadzący: Radek Chwieralski

Dane do przelewu:
97 2490 0005 0000 4500 6943 4724
Agencja Artystyczna Konador
ul. Malborska 6 m 227
03-286 Warszawa

W tytule przelewu prosimy wpisać imię i nazwisko uczestnika warsztatów z dopiskiem „warsztaty 16.11”
PROSIMY NIE DOKONYWAĆ PRZELEWU BEZ UPRZEDNIEGO ZAPISANIA SIĘ NA LISTĘ.