Emisja głosu to nie tylko wprawki na głos, to cała postawa życiowa. Żeby być dobrym wokalistą nie wystarczy tylko umieć ładnie śpiewać, trzeba wiedzieć jak pokonać tremę, przekazać emocje, jak wyjść do ludzi żeby odebrali nasz przekaz. Dlatego też nasze lekcje śpiewu prowadzimy w przyjacielskiej atmosferze, a uczniom przekazujemy nie tylko suchą technikę ale także umiejętności radzenia sobie ze wszystkimi aspektami pracy na scenie. W tym celu organizujemy koncerty uczniów, które pomagają nabrać obycia scenicznego oraz pozwalają na oswojenie się z tremą.

Uczymy pełnego spektrum śpiewu rozrywkowego, od disco-polo poprzez pop do metalu- styl jaki wybierzesz zależy tylko od Ciebie, bo dla nas nie jest ważne co śpiewasz tylko jak to robisz, żebyś mógł/mogła swojego głosu używać zdrowo do późnej starości.

Dobra emisja głosu daje nam swobodę mówienia, sprawia, że głos się nie męczy i możemy w pełni czerpać przyjemność z posługiwania się nim. Ludzie chętniej nas słuchają kiedy używamy głosu z lekkością - niezależnie czy w mowie czy w śpiewie.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do profesjonalistów, zapraszamy też osoby które dopiero zaczynają swoją przygodę ze śpiewem. Przygotowujemy także do egzaminów do szkoły teatralnej oraz programów typu talent show. Poprawnej emisji głosu uczmy także osoby na co dzień pracujące głosem czyli nauczycieli, lektorów, aktorów.

Przyjdź do nas i niech Twój głos pracuje na Ciebie.


Powyższe warsztaty to droga do samej/samego Siebie. Podczas zajęć nauczysz się lepiej słuchać i rozumieć swoje emocje oraz je wyrażać.

Będziemy pracować nad przepływem i kontaktem między emocjami a głosem. Nauczysz się uspokajać się i opanowywać tremę. Mnóstwo ćwiczeń relaksacyjnych, oddechowych oraz cudowna kąpiel w magicznych dźwiękach gongów poprawi jakość twojej emisji głosu oraz codzienne samopoczucie.

PLAN PRACY:

ĆWICZENIA i MEDYTACJE ODDECHOWE
rozciąganie przepony, uwalnianie emocji, relaksacja i doenergetyzowanie.

KĄPIEL W DŹWIĘKACH GONGÓW
dźwięk gongów wchłaniamy nie tylko przez słuch, ale przyjmujemy również ich drgania w całym ciele. Poprzez nakładanie się częstotliwości powstaje bogate spektrum dźwiękowe, które działa na wszystkie zmysły i masuje, rozluźnia i relaksuje nasze ciało oraz umysł.

IMPROWIZACJE DŹWIĘKOWE i PRACA Z GŁOSEM
uwalnianie emocji, pokonywanie blokad.

MEDYTACJA DAWANIA I BRANIA
praca z emocjami. Analiza emocji. Kontakt emocji z głosem.

ĆWICZENIA ROZLUŹNIAJĄCE JĘZYK I TWARZ.
twarz i język – jedno z naszych narzędzi do wyrażania emocji. Napięcia uniemożliwiają wyrażenie tego co chcemy.

POMOCNE WIZUALIZACJE.
skuteczne metody na zaprzyjaźnienie się z tremą.

PYTANIA. DYSKUSJE.

‍♀️Prowadzić warsztaty i towarzyszyć Wam w tej podróży będzie Izabela Wołowiec – psychotronik z 20-letnim doświadczeniem. Absolwentka Studium Psychotronicznego w Łodzi i Kulturoznawstwa w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Zajmuje się uzdrawianiem duchowym (jej mentorami byli m.in. Dinah Lawson i Tadeusz Starek) rozwijając jednocześnie własne metody. Prowadzi sesje indywidualne w Polsce, Austrii, Hiszpanii, Włoszech i Irlandii.

Data: 17.05.2020
Godzina: 15.00-19.00
Adres: Szkoła Śpiewu i Emisji Głosu KONADOR
ul. Bracka 3 domofon 19, 00-501 Warszawa
Koszt: 390 zł (przedsprzedaż do 15 kwietnia tylko 350 zł)
Dolna granica wiekowa uczestników: 16 lat

❗️ UWAGA LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. GRUPA 10 OSOBOWA ❗️

Zapisy:

☎: 515 822 974
✉: biuro@emisjaglosu.pl
FB: kontakt przez stronę www.facebook.com/emisjaglosu

Dane do przelewu:
97 2490 0005 0000 4500 6943 4724
Agencja Artystyczna Konador
ul. Malborska 6 m 227
03-286 Warszawa

Prosimy w tytule przelewu wpisać: imię i nazwisko uczestnika , „warsztaty 17.05”.

❗️ Prosimy też o nie dokonywanie wpłat bez uprzedniego zapisania się na listę uczestników❗️