Emisja głosu to nie tylko wprawki na głos, to cała postawa życiowa. Żeby być dobrym wokalistą nie wystarczy tylko umieć ładnie śpiewać, trzeba wiedzieć jak pokonać tremę, przekazać emocje, jak wyjść do ludzi żeby odebrali nasz przekaz. Dlatego też nasze lekcje śpiewu prowadzimy w przyjacielskiej atmosferze, a uczniom przekazujemy nie tylko suchą technikę ale także umiejętności radzenia sobie ze wszystkimi aspektami pracy na scenie. W tym celu organizujemy koncerty uczniów, które pomagają nabrać obycia scenicznego oraz pozwalają na oswojenie się z tremą.

Uczymy pełnego spektrum śpiewu rozrywkowego, od disco-polo poprzez pop do metalu- styl jaki wybierzesz zależy tylko od Ciebie, bo dla nas nie jest ważne co śpiewasz tylko jak to robisz, żebyś mógł/mogła swojego głosu używać zdrowo do późnej starości.

Dobra emisja głosu daje nam swobodę mówienia, sprawia, że głos się nie męczy i możemy w pełni czerpać przyjemność z posługiwania się nim. Ludzie chętniej nas słuchają kiedy używamy głosu z lekkością - niezależnie czy w mowie czy w śpiewie.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do profesjonalistów, zapraszamy też osoby które dopiero zaczynają swoją przygodę ze śpiewem. Przygotowujemy także do egzaminów do szkoły teatralnej oraz programów typu talent show. Poprawnej emisji głosu uczmy także osoby na co dzień pracujące głosem czyli nauczycieli, lektorów, aktorów.

Przyjdź do nas i niech Twój głos pracuje na Ciebie.

Żeby dojść do celu trzeba być wytrwałym i nie poddawać się przeciwnościom losu. A szczególnie, jeśli chce się być wokalistą. Bardzo nas cieszy, że większość naszych uczniów pozytywnie zadała egzamin, przed jakim postawiło nas życie.
Ponieważ wytrwałość i konsekwentne dążenie do celu to wspaniałe cechy, które zasługują na nagrodę, przygotowaliśmy specjalne bezpłatne warsztaty, na które zapraszamy wszystkich naszych uczniów, którzy nie odpuścili, nie przerwali nauki i uczą się z nami zdalnie.
Warsztaty odbędą się w niedziele 29.03 o godzinie 14.00. (przewidywany czas trwania do 1,5 h)

Warsztaty poprowadzą

Agata Konador

i

Ola Kalczyńska
Prosimy o wcześniejsze pobranie aplikacji ZOOM.