Nasza szkoła jest firmą rodzinną z tradycjami – śpiewu uczymy już od kilku pokoleń. Szczycimy się domową atmosferą oraz indywidualnym podejściem do uczniów, z którego niejednokrotnie zrodziły się piękne przyjaźnie. Większość naszej kadry stanowią nasi byli uczniowie, którzy odkryli w sobie pasję przekazywania wiedzy innym. Cały czas się doszkalamy i rozwijamy, żeby móc naszym uczniom zaoferować jak najwyższy poziom nauczania, a zaufanie i szacunek są podstawowymi wartościami którymi kierujemy się w naszej pracy. Jeżeli więc szukacie nauczycieli, którzy do uczniów podchodzą bardzo osobiście to nie mogliście trafić lepiej.

Do zobaczenia

Agata Konador

Tadeusz Konador

Urodziłem się ok. połowy poprzedniego stulecia, słuchając codziennego, cudownego śpiewu rodziców. Z rozpędu uczyłem się w szkołach grać na kontrabasie, a później wiele lat spędziłem ucząc się muzykologii na Akademii Teologii Katolickiej (hura, więc jestem profesjonalnym teologiem). Tam też pobierałem nauki z emisji głosu u prof. Katarzyny Zachwatowicz- Jasieńskiej. Dlatego po studiach przyszło mi przygotowywać ówczesną młodzież na gwiazdy estrady.

Miałem przyjemność pracować z wieloma wspaniałymi zespołami jak 2 plus 1, Maanam, Tilt, Dezerter, De Su i inne, oraz z nie mniej wspaniałymi wokalistami jak Andrzej Krzywy, Kora, Kayah, Kasia Kowalska, Magda Wójcik – Goya , Patrycja Kosiarkiewicz, Krzysztof Wałecki, Halina Frąckowiak, Irena Jarocka, siostry Przybyszówny – Sistars. Był również Adam Darski z Behemota, śpiewający też ballady (!) z Johnem Porterem.

Młodsza generacja to Mela Koteluk, Rafał Brzozowski, Łukasz Mrozu. Ostatnio dużo słychać o niesamowitym Michale Szpaku.

Z najmłodszych młodych, pojawiających na naszej scenie to Pola Rise, Monika Lewczuk, Karolina Leszko-Tyczyńska (Złoty Maanam).

Bardzo lubię ustawiać głos tak jakby był przesterowany (metal). Bo śpiewać tak i nie stracić głosu to wielka sztuka. A śpiewają tak Robert Matera (Dezerter), Andrzej Mazurowski (legendarny zespół Ahimsa), Patryk Bugajski (Sunrise, Daymare, Iron To Gold) czy Asia Oleśnicka (Born Anew), tak, tak, kobiety też potrafią nieźle przesterować głos.

Przygotowuję też adeptów sztuki aktorskiej do egzaminów do Szkół Teatralnych m.in. Gosia Buczkowska, Rafał Cieszyński, Katia Paliwoda.

Lubię przygotowywać profesjonalnych aktorów do ról śpiewanych. Zaufali mi Andrzej Nejman, Radek Pazura, Olga Borys, Olga Nieśpielak, Iza Trojanowska, Jacek Kawalec czy Kaja Paschalska.

Pracowałem też z wieloma teatrami, przygotowując aktorów do pracy z głosem Teatr Kwadrat, Akademia Ruchu, Orkiestra Antyczna – Gardzienice, Teatr Lubelska. Swój warsztat szkolili u mnie też aktorzy musicalowi.

Ciekawym doświadczeniem jest praca ze śpiewającymi disco polo (tak, tak, możemy tego nie lubić ale z tym jest też dużo roboty). Pierwszy to Paweł Kucharski z Top One, później Bartek Padyjasek, czy rozpoczynająca karierę Claudia. Przygotowywałem też z córką Agatą Dawida Ogrodnika do głównej roli w filmie „Disco Polo”, jak też byliśmy trenerami wokalistów pierwszych edycji konkursu Disco Stars w Polo TV.

Lubię pracować z folkowcami. W Kapeli Ze Wsi Warszawa śpiewają Sylwia Światkowska, Magda Sobczak, Ewa Wałecka, w Chłopcy Kontra Basia to Basia Derlak, Mosaic to Jolanta Kossakowska i Zofia Kolbe-Wojdyr, w Żywiołaku śpiewały Ania Piotrowska, Iza Byra, Monika Wierzbicka.

W wolnych chwilach śpiewam muzykę ukraińską w zespole Werchowyna.

Współpracuję, już jako emeryt, z firmą fonograficzną KONADOR, którą obecnie prowadzi mój syn Janek, a która zajmuje się wydawaniem i rozprowadzaniem muzyki ludowej i folkowej.

W międzyczasie dorobiłem się piątki dzieci oraz dziewiątki (na razie) wnuków. Najmłodsza córka Agata przejęła po mnie szkołę wokalną.

https://www.youtube.com/watch?v=Uu83OS-_xzI tu widać jak śpiewam

https://www.youtube.com/watch?v=2Z58b-V4YCQ&t=22s program telewizyjny o mnie, bardzo dawno temu.

https://www.youtube.com/watch?v=2acJfyoF3lk Człowiek Ucho (Earman) OFFICIAL TRAILER

http://pytanienasniadanie.tvp.pl/25131226/michal-szpak-w-wirze-przygotowan-do-eurowizji ok. 1 minuty

W mojej rodzinie śpiew jest wielopokoleniową tradycją, a wszystkie święta rodzinne- od tych wesołych po najsmutniejsze- upływają przy wspólnym śpiewie. Już przed rewolucją bolszewicką mój pradziadek, Wincenty Misztowt, śpiewał w dwóch najlepszych ówcześnie chórach świata- Opery Moskiewskiej i Petersburskiej. Jego najstarsza córka, Wiktoria „Wira” Misztowt zwana przez nas ciocią Wisią, była po wojnie solistką Opery Wrocławskiej. Oboje też, tak jak mój osobisty tata, uczyli śpiewu.

Tradycji stało się zadość i ja również śpiewam oraz uczę szeroko pojętej emisji głosu. Zajmuję się nauczaniem śpiewu rozrywkowego, jak i emisji głosu u wokalistów jak i aktorów czy lektorów. Prowadzę warsztaty wokalne dla różnych instytucji, i współpracowałam między innymi ze Studiem Piosenki „Cytryna”, Ośrodkiem Praktyk Teatralnych Gardzienice, Studiem Teatralnym, radiem nago.fm czy warszawską Stodołą.

Moja osobista muzyczna przygoda zaczęła się w latach ‘80 od szkoły muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec. W latach ’90 wraz z siostrą Dorotą, bratem Cyprianem i kolegą Arturem Motylańskim zdobyliśmy grand prix oraz liczne wyróżnienia na przeglądach piosenki autorskiej (między innymi Przybycie Bardów i PZPR). Dwukrotnie też reprezentowałam Warszawę na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Estradowej w Kamieńcu Podolskim na Ukrainie. Śpiewałam w rockowych zespołach Bedizee oraz Cordel Walker, a także w  projekcie Off Course, chórki z Dezerterem i Krzywym. W tym momencie pracuję nad autorskim materiałem.

Dwukrotnie nominowana do muzycznej nagrody Fryderyk, laureatka III miejsca Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Od ukończenia Studium Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni czynnie uprawia zawód aktorki i wokalistki. Na przestrzeni lat uczestniczyła w wielu szkoleniach i warsztatach dotyczących głosu i improwizacji podnoszących zawodowe kwalifikacje. Mogliście ją widzieć w Teatrze Syrena, DTV Jacka Fedorowicza czy Kabareciku Olgi Lipińskiej, słyszeć w Analogu, Ha – Dwa- O!, Wiolonczelach z Miasta czy Żywiołaku. Kompozycje w jej wykonaniu słyszycie w radiu i telewizji jako pejzaże muzyczne towarzyszące czytanym powieściom czy dokumentom. A niektóre śpiewane przez nią piosenki są hitami: Idziemy do zoo, Zatrzymaj mnie, Magia Świąt czy Mój miły rolniku. Obecnie koncertuje jako Nina Nu, jest członkinią kolektywu improwizatorskiego Grupa Ludzi, kooperacji artystycznej Mariusz Szczygieł & Res Factum (Projekt Prawda Muzycznie) oraz babskiej spółki Babainu (Baśń o pięknej Parysadzie i ptaku Bulbulezarze – B.Leśmiana). Jej głos można usłyszeć w bajkach, które dubbinguje. m.in. Spongebob Kanciastoporty, Strażak Sam, Fraglesy, Hotel Transylwania2 czy Zima Muminków. Sama pisze teksty i współkomponuje swoje piosenki. Więcej informacji na stronie ninanu.art.pl

 Jestem absolwentką warszawskiej Akademii Teatralnej, absolwentką Szkoły Śpiewu i Emisji Głosu Konador oraz czynną wokalistką. Na scenie i w studio jestem od 15 lat. Zgromadziłam spory bagaż doświadczeń i wiedzy którym lubię się dzielić. Jestem wyznawczynią założenia, że aby śpiewać wystarczy mieć 1% talentu, przy 99% ciężkiej pracy. Uczę ludzi „od zera”, a osobom, które już coś niecoś wiedzą pomagam skorygować błędy, które blokują ich potencjał. Po pierwszej lekcji diagnozujemy problem i wybieramy wspólnie z uczniem cel, na którym należy się skupić.

 

 

 

Absolwentka PWST w Warszawie oraz Wydziału Lalkarskiego w Białymstoku. Aktorka, lalkarka, dubbingerka i magiczna bajkowyplatarka. Praca nad tekstem (interpretacja prozy i wiersza), dykcja, emisja głosu dla osób przygotowująca się do szkół teatralnych, chcących wypowiadać się publicznie i przełamać swoje bariery.

 

 

 

 

 

 

 

Jestem absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia im. Z. Noskowskiego w klasie skrzypiec oraz absolwentką Małej Akademii Muzycznej im. Igora Bełzy. Kształciłam swój głos również pod okiem tak wybitnych ludzi jak Tadeusz i Agata Konador. Brałam udział w wielu warsztatach z emisji głosu oraz zachowania scenicznego. Osiągnęłam I miejsce w festiwalu Scyzoryki w kategorii POP. W 2018 roku nagrałam swoją płytę „Od Nowa”. Jestem autorką tekstów oraz linii melodycznych.

https://listen.tidal.com/artist/10712894