Nasza szkoła jest firmą rodzinną z tradycjami – śpiewu uczymy już od kilku pokoleń. Szczycimy się domową atmosferą oraz indywidualnym podejściem do uczniów, z którego niejednokrotnie zrodziły się piękne przyjaźnie. Większość naszej kadry stanowią nasi byli uczniowie, którzy odkryli w sobie pasję przekazywania wiedzy innym. Cały czas się doszkalamy i rozwijamy, żeby móc naszym uczniom zaoferować jak najwyższy poziom nauczania, a zaufanie i szacunek są podstawowymi wartościami którymi kierujemy się w naszej pracy. Jeżeli więc szukacie nauczycieli, którzy do uczniów podchodzą bardzo osobiście to nie mogliście trafić lepiej.

Do zobaczenia

Agata Konador

Tadeusz Konador

Urodziłem się w połowie poprzedniego stulecia, słuchając codziennego, cudownego śpiewu rodziców. Z rozpędu uczyłem się w szkołach grać na kontrabasie, a później wiele lat spędziłem ucząc się muzykologii na Akademii Teologii Katolickiej (hura, więc jestem profesjonalnym teologiem). Tam też pobierałem nauki z emisji głosu u prof. Katarzyny Zachwatowicz- Jasieńskiej. Dlatego po studiach przyszło mi przygotowywać ówczesną młodzież na gwiazdy estrady.
Przyszło mi pracować z wieloma wspaniałymi zespołami (2 plus 1, Maanam, Tilt, Dezerter, De Su i inne), oraz z nie mniej wspaniałymi wokalistami (Andrzej Krzywy, Kora, Kayah, Kasia Kowalska, Magda Wójcik – Goya, Halina Frąckowiak, Irena Jarocka, siostry Przybyszówny – Sistars i wiele innych).
Bardzo lubię ustawiać głos tak jakby był przesterowany (metal). Bo śpiewać tak i nie stracić głosu to wielka sztuka. Przygotowuję też adeptów sztuki aktorskiej do egzaminów do Szkół Teatralnych (m.in. Gosia Buczkowska, Rafał Cieszyński, Katia Paliwoda). Ale też lubię przygotowywać profesjonalnych aktorów do ról śpiewanych (Andrzej Nejman, Radek Pazura, Olga Borys, Iza Trojanowska i inni). Pracowałem tez z wieloma teatrami, przygotowując aktorów do pracy z głosem (Akademia Ruchu, Orkiestra Antyczna – Gardzienice, Teatr Lubelska). Przygotowuję również lektorów, nauczycieli, do prawidłowej pracy z głosem.
W wolnych chwilach śpiewam muzykę ukraińską w zespole Werchowyna, mam też firmę fonograficzną, która zajmuje się wydawaniem i rozprowadzaniem muzyki ludowej i folkowej (www.folk.pl).
W międzyczasie dorobiłem się piątki dzieci (najmłodsza Agata przejmuje po mnie pałeczkę), i szóstki (na razie) wnuków, które przejawiają wybitne (!) zdolności muzyczne.

Agata KonadorW mojej rodzinie śpiew jest wielopokoleniową tradycją, a wszystkie święta rodzinne- od tych wesołych po najsmutniejsze- upływają przy wspólnym śpiewie. Już przed rewolucją bolszewicką mój pradziadek, Wincenty Misztowt, śpiewał w dwóch najlepszych ówcześnie chórach świata- Opery Moskiewskiej i Petersburskiej. Jego najstarsza córka, Wiktoria „Wira” Misztowt zwana przez nas ciocią Wisią, była po wojnie solistką Opery Wrocławskiej. Oboje też, tak jak mój osobisty tata, uczyli śpiewu.

Tradycji stało się zadość i ja również śpiewam oraz uczę szeroko pojętej emisji głosu. Zajmuję się nauczaniem śpiewu rozrywkowego, jak i pracy przeponą zarówno u wokalistów jak i aktorów czy lektorów. Prowadzę warsztaty wokalne dla różnych instytucji, i współpracowałam między innymi ze Studiem Piosenki „Cytryna”, Ośrodkiem Praktyk Teatralnych Gardzienice, Studiem Teatralnym, radiem nago.fm czy warszawską Stodołą.

Moja osobista muzyczna przygoda zaczęła się w latach ‘80 od szkoły muzycznej I stopnia w klasie skrzypiec. W latach ’90 wraz z siostrą Dorotą, bratem Cyprianem i kolegą Arturem Motylańskim zdobyliśmy grand prix oraz liczne wyróżnienia na przeglądach piosenki autorskiej (między innymi Przybycie Bardów i PZPR). W XXI wiek weszłam jako wokalistka rockowej kapeli zwanej Bedizee. Dwukrotnie też reprezentowałam Warszawę na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Estradowej w Kamieńcu Podolskim na Ukrainie.

D’Jabootie on MySpace

Monika WierzbickaAktorka, wokalistka. Od ukończenia Studium Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni czynnie uprawia zawód aktorki wokalistki, cały czas doskonaląc swoje umiejętności. Mogliście ją widzieć w DTV Jacka Fedorowicza czy Kabareciku Olgi Lipińskiej, słyszeć w Analogu, Wiolonczelach z Miasta czy w Żywiołaku. Sama pisze teksty i współkomponuje swoje piosenki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Więcej informacji znajdziecie na stronie:
ninanu.art.pl

Agnieszka SzewczykAbsolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach (Jazz i Muzyka Rozrywkowa). Przygodę ze śpiewem rozpoczęła w wieku piętnastu lat. W tym czasie zaczęła uczęszczać na lekcje śpiewu do Tadeusza Konadora, na których poznawała tajniki emisji głosu. Przez następne pięć lat, pod kierunkiem pedagogów akademii muzycznej, nabierała nowych umiejętności. Cennym doświadczeniem był dla niej udział w programie muzycznym Idol, jest finalistką drugiej jego edycji. Śpiewa, pisze, komponuje. Jej muzyka to pogranicze popu, soulu, jazzu, funky. W muzyce najbardziej ceni sobie nowatorstwo i charyzmę twórców. We współpracy z ludźmi na pierwszym miejscu stawia dobrą atmosferę. Uczestniczyła w wielu warsztatach wokalnych, występowała też jako chórzystka (Festiwal w Opolu, Top Trendy). Uczestniczka znanych muzyczno-zimowych wyjazdów Snow Dj Week. Współzałożycielka kolektywu klubowego Ninja Projekt. Obecnie śpiewa w zespole Muzykolot.