Agnieszka 'Nitella' NitkaMy parents say that I started singing before learning to talk. This may be true – music is my true love. I sing everything that moves me emotionally in any way.
 
 
 
 
 
Nitella on MySpace

Ola OstOla Ost to rockowa wokalistka, mnóstwo koncertów, uwielbia latać po scenie machajac głową, obecnie ciężko pracuje nad swoją płytą i szuka inwestora z workiem pieniędzy:-) co wesprze projekt. Na codzień jest muzycznym „adehadem” non-stop śpiewa…. i studiuje logopedie.

 
 
 
 
Ola Ost

Karol_Wroblewski.maleMłody zdolny wokalista który przyjechał do nas z Bielska Podlaskiego, uparty w pracy i charyzmatyczny na scenie. Już w krótce będziecie mogli go usłyszeć na najnowszej płycie zespołu Believe.

 
 
 
 
 
Karol Wróblewski

Marta Malinowska ‘BeeHoneey’Po raz pierwszy na dużym koncercie byłam w wieku 5 lat, a była to sama Tina Turner, miesiąc po niej mój największy idol z dzieciństwa – Michael Jackson i zapewne to też wpłynęło na to, że teraz moim największym marzeniem jest pojechać w trasę koncertową. Uwielbiam sprawiać radość ludziom swoimi występami, nie tylko wokalnymi, ale i tanecznymi. Gram na fortepianie, właśnie rozpoczęłam naukę gry na gitarze elektrycznej, następny krok to perkusja 😉
W międzyczasie studiuję Turystykę i Rekreację i śmieję się 24/7.

 
Marta na YouTube
Marta na Twitter

Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku naszej dawnej uczennicy 🙂

Przed Państwem Nika Zusin i Lonely Sinners

https://www.facebook.com/LonelySinners/videos/847244805453773/