Emisja głosu to nie tylko wprawki na głos, to cała postawa życiowa. Żeby być dobrym wokalistą nie wystarczy tylko umieć ładnie śpiewać, trzeba wiedzieć jak pokonać tremę, przekazać emocje, jak wyjść do ludzi żeby odebrali nasz przekaz. Dlatego też nasze lekcje śpiewu prowadzimy w przyjacielskiej atmosferze, a uczniom przekazujemy nie tylko suchą technikę ale także umiejętności radzenia sobie ze wszystkimi aspektami pracy na scenie. W tym celu organizujemy koncerty uczniów, które pomagają nabrać obycia scenicznego oraz pozwalają na oswojenie się z tremą.

Uczymy pełnego spektrum śpiewu rozrywkowego, od disco-polo poprzez pop do metalu- styl jaki wybierzesz zależy tylko od Ciebie, bo dla nas nie jest ważne co śpiewasz tylko jak to robisz, żebyś mógł/mogła swojego głosu używać zdrowo do późnej starości.

Dobra emisja głosu daje nam swobodę mówienia, sprawia, że głos się nie męczy i możemy w pełni czerpać przyjemność z posługiwania się nim. Ludzie chętniej nas słuchają kiedy używamy głosu z lekkością - niezależnie czy w mowie czy w śpiewie.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do profesjonalistów, zapraszamy też osoby które dopiero zaczynają swoją przygodę ze śpiewem. Przygotowujemy także do egzaminów do szkoły teatralnej oraz programów typu talent show. Poprawnej emisji głosu uczmy także osoby na co dzień pracujące głosem czyli nauczycieli, lektorów, aktorów.

Przyjdź do nas i niech Twój głos pracuje na Ciebie.

Jak co miesiąc Teatr Hybrydy i emisjaglosu.pl zapraszają na koncert GWIAZDY SUPER NOWE! W tym miesiącu wystąpią dla Was: Czarny Stuff Projekt Marta Żurek- Kondraciuk z towarzyszeniem czarującego zespołu śpiewa standardy jazzowe. Trio przypomni klimatyczne ballady- od Gershwina i hołdu dla Billie Holiday, po Hollanda i Cassandrę Wilson- w prostych, ale i swobodnych interpretacjach. Marcin Malinowski- fortepian Michał Bramorski- kontrabas Marta- wokal Bo jesienią jednak jazz smakuje najlepiej! Przekonaj się, zapraszamy… *** Cordell Walker Zespół Cordell Walker powstał dokładnie 26 lat temu. Wtedy to w głowie młodego studenta Wydziału Nauk Mniej Ważnych Uniwersytetu Leniwologii w Wąchocku zrodził się pomysł zawładnięcia nad światem. Niestety idea przerosła młodego studenta, po wielu próbach a tym samym wielu porażkach student ów popadł w depresję. I wtedy chwycił za gitarę i zaczął grać. W ten sposób powstawały pierwsze utwory. Po wielu latach dokładnie w roku 2010 uformował się obecny skład zespołu. Zamknięci w mrocznym studiu, mrocznym ponieważ akurat przepaliła się ostatnia żarówka i było strasznie ciemno, zaczęli tworzyć materiał. Po wielu dniach ciężkich prób odwodnieni, wygłodzeni, wrażliwi na światło słoneczne (w końcu było ciemno) wyszli z mroku chcąc zaprezentować stworzony materiał. Znawcy z branży (niestety samochodowej ponieważ nie znaleźliśmy nikogo z branży muzycznej) ocenili powstały materiał bardzo dobrze. Podbudowani tą informacją zespół planuje wyruszyć w długą trasę koncertową składającą się z 1 koncertu. Muzyka zespołu określana jest jako lekka, skoczna i przyjemna. Koneserzy mogą się w niej doszukać wewnętrznego piękna, harmonii dźwięków. Mniej wytrawni słuchacze zapewne uciekną po usłyszeniu pierwszych dźwięków. Uwaga! Lekarze przestrzegają, słuchanie muzyki zespołu Cordell Walker tylko na własną odpowiedzialność. A tak na poważnie Zespół Cordell Walker składa się 4 osób, z których każda obraca się w innym stylu muzycznym. Połączenie tych stylów zaowocowało powstaniem materiału rockowego w którym każdy odnajdzie coś dla siebie. Od klasycznego rocka, hardrocka, poprzez elementy orientalne a także nutkę metalu. Skład: wokal- Agata D’Jabootie Konador gitara- Tomek Paradowski bas- Michał św. Andrzej Kapłański perkusja- Marcin Mały Dobrowolski gościnnie chórki – Agnieszka Nitella Nitka Zapraszamy wszystkich 26 września o 18.00 do Hybryd! Wstęp wolny!